‘Yoksa Selami abiyi mi arıyorsunuz?’

Behzat Uygur, önceki gün eşi Çiğdem Uygur ile Etiler’de objektiflere yansıdı. El ele yürüyen ünlü çift, basın mensuplarına poz vererek, “33 yıldır el eleyiz” dedi.

“ÇOK SEVERSEN OLUYOR”

Posta gazetesinde yer alan habere göre; merhum sanatçı Nejat Uygur’un oğlu, “Uzun evliliğin sırrı nedir?” sorusuna, “Çok seversen oluyor” yanıtını verdi.

SELAMİ ŞAHİN GÖNDERMESİ!

Usta sanatçı Selami Şahin hakkında çıkan “Etiler’deki hayranlarını yoldan çevirip ofisine davet ediyor” haberlerine gönderme yapan ünlü tiyatrocu, “Buralarda ne yapıyorsunuz? Yoksa Selami abiyi mi arıyorsunuz?” diyerek herkesi güldürdü.

“SICAK VE SAMİMİ DİYALOG YANLIŞ YORUMLANDI”

Magazin dünyası geçtiğimiz ay bu iddiayı konuşmuştu! Etiler’de bir AVM’nin önünü mesken tutan Selami Şahin’in, yoldan geçen kadınlara sürekli ofisine davet ettiği ileri sürülmüştü. asına yansıyan görüntülerin ardından 74 yaşındaki sanatçıdan açıklama gelmişti.

Evli ve üç çocuk babası usta sanatçının, menajerlik ajansı aracılığıyla yaptığı ve sosyal medya hesabından da yayınladığı açıklamada şu ifadeler kullanılmıştı:
“Selami Şahin şarkılarını halkın ortak duygu ve düşüncelerine göre bestelemiş ve sevenleri ile samimi bir yaşam sürdürmeyi tercih etmiştir. Hayranlarıyla tokalaştığı görüntüler medyaya kendisini yıpratacak şekilde servis edilmiştir. Selami Şahin, yıllardır bahsi geçen bölgede iş ve sosyal yaşamını sürdürmektedir. Hayranlarıyla yarattığı sıcak ve samimi diyaloglar yanlış yorumlamaya sebebiyet vermiştir. Bu konuda yapılan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir