Santiment: Bu Altcoin Trader’ların Radarına Tekrar Girdi!

Santiment, hafta sonunda %8 değer kazanan bir token’in altcoin yatırımcıları arasında tekrar popülerlik kazandığını söylüyor.

Altcoin yatırımcıları, yükselişe geçen bu token’i tekrar listeye aldı

On-chain analiz firması Santiment’in yeni bir raporuna göre Shiba Inu (SHIB), hafta sonu elde ettiği kazanımların ardından yatırımcıların radarına tekrar girdi. Bunun öncesinde SHIB, Ekim 2021 zirvesinden %90 gerilemişti. Yeni yılda hafifçe toparlanmasına rağmen eski seviyelerine geri ulaşamadı. Santiment, güncel metriklerin balina işlemleri ve sirkülasyonu konusunda iyi sinyaller verdiğini söylüyor.

Shiba Inu’ya yönelik talep artıyor: Fiyat açısından etkili olacak mı?

Shiba Inu fiyatı düşmeye devam ettiği için geçen ay zor zamanlar geçirdi. Ancak Santiment’in diğer analizleri, fiyat düşüşüne rağmen daha yüksek ağ etkinliğine işaret eden bazı ilginç metriklere işaret ediyor.

Meme coin’e olan talep yukarı yönlü ivme kazanırken, fiyatının önümüzdeki günlerde artması ihtimali göz ardı edilemez.

Santiment analizlerinde SHIB’in talebinin yükselişte olduğunu ortaya koydu. Bu da ağ büyümesindeki büyük artıştan açıkça görülmektedir. Yeni başlayanlar için, metrikteki artış, token belirli bir zaman diliminde aktarmak için daha fazla yeni hesap oluşturulması anlamına geliyordu.

Sadece bu da değil, meme coin’in aktif adresleri de benzer bir trend izledi. Bu, ya piyasanın zirveye yaklaştığı anlamına gelebilir ya da tam tersini de önerebilir. Shiba’ya olan talep arttıkça, fiyat artışını da beraberinde getirmektedir. Santrends’in Santiment ile ilgili analizine göre:

Diğer taraftan, son dikkat, daha önce gözden kaçan bir Shiba’ya yeni bir soluk getirebilir. Tescilli metriklerimizin önerdiği gibi, SHIB için günlük aktif adresler, ilgideki bu artıştan önce cansızdı ve bu da token için yeni bir talep olduğunu gösteriyor.

SHIB yatırımcıları baskı altında

Shiba Inu’nun piyasa değeri son zamanlarda ciddi şekilde düştü. Bu da token’ı en iyi kriptolar listesinde 19. sıraya itti. Ağırlıklı duyarlılığından da anlaşılacağı üzere, SHIB etrafındaki olumsuz duygu da baskındı. Bununla birlikte, sosyal hacmi yüksek kaldı. Bu da bir tartışma konusu olmaya devam ettiğini gösteriyor.

Shiba Inu yakında iyileşecek mi? Altcoin boğaları ne kadar hazır?

SHIB’in borsalardaki arzı bir miktar gerilerken borsa dışındaki arzı talebi yansıtacak şekilde arttı. Meme coin’in MVRV Oranı, keskin bir düşüşün ardından, iyimser olan iyileşme belirtileri gösterdi. Bununla birlikte, CryptoQuant’ın verilerine göre, borsalardaki net mevduatı son yedi güne göre yüksekti. Bu sorun, Shiba Inu’nun şu anda satış baskısı altında olduğu anlamına geldiği için sorun anlamına geliyor.

Bu arada, merakla beklenen Shibarium için lansman tarihi açıklandı. Baş geliştirici Shytoshi Kusama’nın en son açıklamalarına Kriptokoin.com‘un bu yazısında yer verdik.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx